<<< LV >>>

Tērvetes vīni ir ģimenes vīna darītava Tērvetē. Ražojam vīnu no Latvijā audzētām ogām un augļiem – vīnogām, avenēm, āboliem, ķiršiem, ērkšķogām, upenēm, cidonijām un no “īpašā dārzeņa” – rabarbera! 2019. gadā esam uzsākuši arī sava vīnogu dārza veidošanu un plānojam piedāvāt saviem viesiem vīnogu vīnu.

Vīndaris Sandris Laizāns vīna darīšanu aizsāka 2009.gadā kā hobiju, līdz 2014.gadā nodibināja uzņēmumu. Esam ražojoša apskates saimniecība, kas piedāvā iespēju apskatīt vīna darītavu, kā arī organizējam vīna degustācijas ar mājās gatavotām uzkodām.

Mūsu vīni ir īpaši ar savu katrai ogai vai auglim raksturīgo aromātu un garšu. To izdodas panākt, pateicoties kvalitatīvām, dabīgām ogām, kas aug mūsu saulainajos Zemgales dārzos. Un īpaša ražošanas tehnoloģija, kuru vairākus gadus esam apguvuši Austrijā un pielāgojuši Latvijas ogu vīniem, lai panāktu labāko rezultātu – tīru garšu un aromātu!

<<< ENG >>>

Tervete’s Wines is a family winery in Tervete. We produce wine from home-grown berries and fruits - raspberries, apples, cherries, gooseberries, blackcurrants, quinces and from the "special vegetable" - rhubarb! In 2019, we have also started creating our own vineyard and plan to offer our guests grape wine.

Winemaker Sandris Laizāns started winemaking in 2009 as a hobby, until in 2014 he founded it as a company. Come to us to see our winery and taste our wines.

Our wines have a special aroma and taste characteristic for each berry or fruit. This is achieved thanks to high-quality, natural berries that grow in our sunny Semigallia’s gardens. And a special production technology, which we have mastered in Austria for several years and adapted to Latvian berries to achieve the best result - pure taste and aroma!

Built with Berta.me

Ilze Deņisova ©